poniedziałek, 16 października 2017

Trochę zanikłem

Trochę mnie ubyło z blogowego świata. Zanikłem na chwilę, ale wszystko za sprawą wielu spraw, które na głowę się zwaliły.

Po pierwsze primo szykujemy się do wielkiej imprezy rodzinnej. Powiązane jest to z wyjazdem. Niestety Wędkarzowi trochę mina zrzedła bo liczył, że to ja będę robił za kierowcę a tu rodzinka z zagramanicy się zwala. Chciał nie chciał jedziemy na dwa auta.

Po drugie primo szykujemy się na zwał rodzinki z zagranicy. Słodka jeszcze w szał sprzątania nie popadła jednak wszystko przede mną.

Po trzecie primo Słodkiej trafiła się fucha na dwanaście placków, dwa torty i jeden jabłecznik. Zapierniczała cały tydzień.

W między czasie zaliczyliśmy wyjazd do sąsiedniej miejscowości w poszukiwaniu kreacji dla Słodkiej. Udało się i jest.
Trochę wcześniej Znajoma doradzała Słodkiej, że powinna sobie kupić sukienkę z efektem wow. Jako chop to mogę powiedzieć, ze efekt wow jest. Niby prosta sukienka a człowiek jakoś odżywa  - nawet bez Braveranu.

Jeszcze w sprawie imprezy rodzinnej zmachałem kartkę na tę okoliczność. Dwa dni siedziałem i dziergałem jak świstak sreberka i jest zrobiona. Oczywiście kartką pochwalę się po imprezie.

A na koniec siedzę w blogowych czeluściach i szykuję małą rewolucję. W sumie to w masochizm popadłem bo 89 stron tysiąc tekstów modernizuję już po raz trzeci. Ale dam radę kto jak nie ja. Na razie uprasza się osoby wtajemniczone o nie mówieniu co szykuję.

No to na tyle. Wracam do dziergania.

8 komentarzy:

 1. Jak tu mieć czas na bloga, kiedy tyle się dzieje? ;)
  Chłopy to jednak prosta konstrukcja :))) Sukienka wystarczy i już, a nie jakieś dziwne specyfiki hahaha .... powinieneś ten pomysł opatentować :))))
  Udanej rewolucji zatem i przygotowań do imprezy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rewolucja idzie w dobrym kierunku. Zabawa też szykuje się fajna. Oczywiście będzie o tem sprawozdanie.

   Usuń
 2. No ale na zobaczenie sukienki tez mam nadzieje. Moze byc po impreziue, zeby efektu nie zniweczyc. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli, najprościej mówiąc - nie wiadomo, o co chodzi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dajesz rewolucje, dojedź ich XD

  OdpowiedzUsuń

Dzięki!!!