piątek, 9 grudnia 2016

A świstak siedzi

A świstak siedzi... bo sreberka były kradzione.
My również, jak ten świstak, siedzimy i dziergamy bo Słodkiej udało się dorwać fuchę przedświąteczną i pierniczymy sobie ostro od świtu do zmierzchu. Pierniczymy, dziergamy i uświadamiamy Wędkarza, Zaczytaną i Toja, żeby doopy nam nie zawracali... i nie dociera. Milion telefonów dziennie wyrywa nas z rytmu a jeszcze głupkowate a zapomniałam, że pierniczycie albo co robicie wprowadza mnie w stan podwyższonego ciśnienia. To na tyle.

Chociaż może nie, może poruszę sprawę około piernikową bo idzie o opakowania. Zatem kiedy już to wszystko wydziergamy to trzeba jeszcze zadbać o opakowanie i tu kolejny zonk. Nasze rodzime firmy mają to głęboko w rzyci. Zero współpracy i zero chęci do współpracy a potem płacz bo firma nierentowna i trzeba ją zamknąć.
20 km zamienia się na obszar całego kraju, bo nie pozostaje nic innego jak zamawianie przez Internet. Co za czasy!!! Teraz to już na prawdę koniec pierniczenia. 😁

Przyszła odpowiedź na moją reklamację złożoną do operatora (pisałem o tym w listopadzie i na początku grudnia). Zdziwiła mnie szybkość działania bo w niespełna dwa tygodnie się wyrobili. Ok, nie przeciągam i informuję, że wszystko jest po mojej myśli czyli anulują mi karę. W sumie wyszło na to, że to wszystko przez system. Automat odnotował nieprawidłowość (???) i wydrukował odpowiednie pismo. Zatem operator pięknie mnie przeprosił i obiecał poprawę. W sumie to chyba się bali, że prezentów na święta nie dostaną. 😁

Jest dobrze, doooobrze, ale już tak nie słodzę bo coś moje ząbale się buntują. Na oko wszystko jest okej, ale od zębiszczy jest dentysta a nie okulista.  Czasami wieczorem jak zaciupie to wyłbym do księżyca. Oby do poniedziałku.

10 komentarzy:

 1. Ty mnie, qrna, poniedzialkiem nie strasz! Dopiero przygotowuje sie mentalnie do piatku wieczorem i ciesze sie z nadchodzacego weekendu. Bede spac i obijac sie, bo ten tydzien bardzo mnie wykonczyl.
  Piernicz sobie zatem w spokoju i nie denerwuj ludzi, bo za kare bede dzwonic co 5 minut. :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo jutro mam wizyte u sadysty to strasze. Uuuuu

   Usuń
 2. Udanego pierniczenia zatem, a telefony wyciszcie i nie odbierajcie ;)
  O zębach to mi nawet nie wspominaj!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobra. Pierniczycie, czyli co?

  OdpowiedzUsuń
 4. No to powodzenia w pierniczeniu a telefonow nie odbierajcie i juz ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Te, świstak! Chyba już pora coś nowego napisać.

  OdpowiedzUsuń

Dzięki!!!